Lubomír Žúbor

Spolupráce s Lubomírem se táhne jako Ariadnina niť celou historií ASTERY. V době založení a prvních nesmělých krůčků naší firmy byl Luboš již uznávaným rytcem, který se vezl na úspěšné vlně začátku soukromého podnikání. Vždy jsme stáli o to, abychom mohli spojit jeho kreativní potenciál, vkus, cit pro detail, aranžérské schopnosti a perfektní řemeslnou zručnost s naší představou dělání byznysu.

Luboš aranžoval několik našich výstav, například naši úspěšnou prezentaci v sídle Evropské komise v Bruselu v době předsedání ČR Evropské Unii a také navrhl pro ASTERU několik kolekcí moderního nápojového skla pod názvem Life Style. Žhavá současnost a budoucnost jsou ve znamení spolupráce nejužší. Jako externí designer navrhuje a často i realizuje dekorativní motivy na sklo pro naše klienty a pod jeho supervizí je rytecké zušlechťování skla a pískování.

Třešničkou na dortu je pak „engrawing show“ – atraktivní předvádění tradičního rytí skla. S přenosným ryteckým strojem uchvátí jeho interaktivní ukázky rytí diváka každého věku a příjmové skupiny na jakékoliv akci od golfového turnaje, přes firemní oslavu až po VIP event.